VLN 1315 čekić za štemovanje
Oprema:
- Podesiv rukohvat
- Set dleta
- Kofer
Kategorija: Elektro-pneumatski čekići
Brend: Villager
21.000 RSD

Brza i sigurna dostava
svakog radnog dana

Najbolje cene
preko 5000 proizvoda

Garancija na sve
proizvode iz ponude

Podrška svakog dana
tel: 060 123 456
| Kategorija | Elektro-pneumatski čekići |
| Tip elektro-motora | Kolektorski elektromotor |
| Radni napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Ulazna snaga | 1300 W |
| Broj udaraca u praznom hodu | 0 – 3600 ipm |
| Snaga udaraca | 15 J |
| Prihvat alata | SDS max |
| Masa | 6 kg |
Napomena:
TehnoLend se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
POGLEDAJTE JOŠ




