VLN 1003 elektro-pneumatski čekić
Oprema:
- Podesiv rukohvat
- Graničnik dubine
- Set burgija i dleta
- Kofer
Kategorija: Elektro-pneumatski čekići
Brend: Villager
9.700 RSD

Brza i sigurna dostava
svakog radnog dana

Najbolje cene
preko 5000 proizvoda

Garancija na sve
proizvode iz ponude

Podrška svakog dana
tel: 060 123 456
| Kategorija | Elektro-pneumatski čekići |
| Tip elektro-motora | Kolektorski elektromotor |
| Radni napon | 230V~50 Hz |
| Ulazna snaga | 1050 W |
| Broj obrtaja u praznom hodu | 0 – 1050 rpm |
| Broj udaraca u praznom hodu | 0 – 5200 ipm |
| Snaga udaraca | 2.5 J |
| Prihvat alata | SDS plus |
| Kapacitet bušenja čelika | 13 mm |
| Kapacitet bušenja betona | 26 mm |
| Kapacitet bušenja drveta | 42 mm |
| Masa | 3.2 kg |
Napomena:
TehnoLend se trudi da cene, fotografije i opisi artikala budu što tačniji i kompletniji ali ne može da garantuje da su svi podaci apsolutno ispravni.
Artikli predstavljeni na sajtu spadaju u našu ponudu i može se desiti da određeni proizvod nije trenutno dostupan. Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
POGLEDAJTE JOŠ




